izjednačio rekord / Nitko mu ne može ništa: 'Čudovišni' Harden utrpao Spursima 61 poen!

Noćas je odigrano još pet utakmica na NBA parketima, a posebno treba izdvojiti veliku večer Jamesa Hardena u pobjedi protiv Spursa

23.3.2019.
8:45
AP Images

Niz od četiri poraza prekinula je Oklahoma City Thunder na vrlo teškom gostovanju kod Toronto Raptorsa koji su igrali bez Kylea Lowryja. U konačnici su do pobjede stigli rezultatom 116:109. Raptorsi su tijekom treće četvrtine imali 13 koševa viška, no upravo su tu dionicu gosti zaključili serijom 20-4 te preuzeli vodstvo. Šest i pol minuta prije kraja utakmice Thunder je imao deset koševa viška (101:91), a prednost je sačuvao do kraja.

Paul George s 28 poena, šest skokova i pet asistencija predvodio je Oklahomu, Dennis Schroeder dodao je 28 koševa (12 u posljednjoj četvrtini), šest skokova i sedam asistencija, a Russell Westbrook 18 koševa, 12 skokova i 13 asistencija.