nadmašio i lebrona / Nastavlja oduševljavati! Zubac prvo ime Lakersa u božićnoj pobjedi nad NBA prvacima!

Ivica Zubac na najbolji mogući način koristi ukazanu priliku, a potvrdio je sjajnu formu i odličnim nastupom protiv aktualnih prvaka Golden State Warriorsa

26.12.2018.
8:53
AP Images

Los Angeles Lakersi su u utakmici božićnog programa pregazili u gostima aktualne prvake Golden State Warriorse sa 127:101 uz još jednu veliku utakmicu Ivice Zupca, a do pobjede su došli unatoč ozljedi LeBrona Jamesa.

Ivica Zubac na najbolji mogući način koristi ukazanu priliku, a potvrdio je sjajnu formu i odličnim nastupom protiv aktualnih prvaka Golden State Warriorsa. Lakersi su ostali početkom drugog poluvremena bez ozlijeđenog LeBrona Jamesa, ali Zubac i društvo odigrali su neustrašivo i visoko slavili.

Hrvatski centar imao je najveću minutažu kod Lakersa i bio je drugi strijelac s 18 poena (9/10 šut) iza Kylea Kuzme (19 poena) i drugi skakač (11 skokova) iza LeBrona Jamesa (13 skokova).