SVADLJIVI SLOVENAC / Najlošija utakmica sezone za Luku Dončića: Protivnik ga je nadigrao, a pogledajte kako se Slovenac raspravljao

Portland Trail Blazers su kod kuće sa 136-119 nadigrali Dallas Maverickse, a Damian Lillard ih je predvodio sa 36 koševa i 10 asistencija

15.1.2023.
10:00

Philadelphia 76ersi su sinoć u gostima svladali Utah Jazz sa 118-117, a pobjedu im je osigurao Joel Embiid šutom pet sekundi prije kraja.

BABO LEGENDA /

Sva tri Hrvata zaigrala sinoć u NBA-u: Bogdanović opet najbolji kod Pistonsa, Šarić i Zubac skromni

James Harden je bio najbolji strijelac Philadelphije sa 31 košem od čega je ubacio 18 u zadnjoj četvrtini, dok je Embiid je završio s 30 poena i sedam skokova, a Tyrese Maxey je dodao 21 poen.

Jordan Clarkson predvodio je Jazz s 38 koševa, devet skokova i pet asistencija. On je doveo Utah u vodstvo 13 sekundi do kraja nakon što su se Jazzeri oporavili od zaostatka od 20 poena u prvom poluvremenu.

Svađa s Lillardom

Portland Trail Blazers su kod kuće sa 136-119 nadigrali Dallas Maverickse, a Damian Lillard ih je predvodio sa 36 koševa i 10 asistencija. Vodeći strijelac NBA Luka Dončić zabio je samo 15 poena, pridodavši tome 10 asistencija i šest skokova. Baš su se njih dvojica i zakačili oko jednog prekršaja Slovenca koji je odigrao njalošiju utakmicu ove sezone.

Memphis Grizzlies su produljili niz pobjeda na devet utakmica pobijedivši u Indianapolisu sa 130-112 Indiana Pacerse. Predvodio ih je Desmond Bane sa 25 ubačaja, a Ja Morant je dodao 23 poena i 10 asistencija.

I u zadnjoj utakmici koja je odigrana sinoć Minnesota Timberwolves su u Minneapolisu sa 110-102 bili bolji od Cleveland Cavaliersa. Anthony Edwards je za pobjedu domaćina ubacio 26 koševa i upisao sedam asistencija i šest skokova.