LUDA NOĆ U NBA LIGI / Miami demolirao prvake, Atalanta razbila Dončićeve Maverickse

Aktualni prvaci Milwaukee Bucksi prvu utakmicu u novoj sezoni izgubili su 42 koša razlike

22.10.2021.
9:19

U zadnjoj utakmici sinoć u NBA ligi Miami Heat je s visokih 137-95 svladao gostujuće Milwaukee Buckse, aktualne NBA prvake.

ODUŠEVIO AMERIKANCE /

Ivica Zubac briljirao u prvoj utakmici sezone, pogledajte njegovo brutalno zakucavanje

Tyler Herro je predvodio Miami do rekorda na otvaranju sezone sa 27 koševa, a Jimmy Butler je dodao 20 ubačaja.

Milwaukee, koji je devet minuta u prvoj četvrtini bio bez pogotka iz igre, predvodio je Giannis Antetokounmpo sa 15 pogodaka i deset koševa.

Dončić nije mogao sam

Atlanta Hawksi su sa 113-87 također na svom terenu nadigrali Dallas Maverickse Luke Dončića

Najučinkovitji u redovima pobjedničke momčadi bio je Cam Reddish sa 20 koševa, a Trae Young je ubacio 19 koševa uz 14 asistencija.

Dončić je utakmicu završio sa 18 koševa, 11 skokova i sedam asistencija.