NEVJEROJATNE SOLO PARTIJE / Luda noć u NBA ligi prepuna koševa: Bogdanović solidan unatoč teškom porazu od kultne momčadi

Kyrie Irving zabio je 30 poena za Brookly Netse u pobjedi nad Torontom...

22.10.2022.
8:59
Porfimedia

Detroit Pistonsi našeg Bojana Bogdanovića poraženi su od New York Knicksa s 130:106.

BABO RUTINER /

Bogdanović u maniri Reggie Millera školovao mladu zvijezdu pa navijačima otvorio oči: Svima je jasan propust Lakersa i Sunsa

Knicksi su krajem prve dionice napravili deset koševa prednosti koju su konstantno povećavali i održavali od početka do kraja susreta.

Najbolji strijelac u prvoj četvrtini za Pistonse bio je Bojan Bogdanović sa devet poena. . Na kraju susreta za samo 26 minuta na parketu zabio je 18 koševa uz sjajan šut 7/9 (trice 1/2), a tome je dodao i četiri skoka i isto toliko asistencija.

Razočarani Siakam

Od ostalih rezultat večeri ističe se fantastična utakmica Ja Moranta, koji je zabio 49 poena u pobjedi svojih Memphis Grizzliesa protiv Houstona.

Kyrie Irving zabio je 30 poena za Brookly Netse u pobjedi nad Torontom 109:105. Njegov suigrač Kevin Durant dodao je 27, a posebno nesretan može biti Pascal Siakam koji je ostvario nevjerojatan triple-double s 37 koševa, 12 skokova i 11 asistencija, ali to nije bilo dovoljno njegovoj momčadi.

Svi rezultati:

New York - Detroit 130-106
Bojan Bogdanović igrao je za Detroit 26:02 minuta i postigao 18 koševa (šut za dva 6-7, trica 1-2, slobodna bacanja 3-4) uz 4 skoka i 1 asistenciju
Portland - Phoenix 113-111 (produžetak)