JEDNE VELIKE S LUKOM, MOLIM / Genijalni Bojan Bogdanović poslao svog čuvara po 'ćevape' i oduševio Detroit: Ovako to kulerski radi Mostarac

Bojan Bogdanović odličan u debiju za Pistonse, imao je i zapaženih poteza

20.10.2022.
7:18

Najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović noćas je po hrvatskom vremenu briljirao u službenom debiju u dresu Detroit Pistonsa, svoje nove NBA momčadi, u koju je prešao iz Utah Jazza. Babo je vodio svoju momčad do pobjede nad Orlando Magicom 113-109 sa 24 koša, šest skokova i dvije asistencije.

PONOSNA MOJA JE ZEMLJA /

Fantastičan debi Bojana Bogdanovića u Pistonsima: Kanonada majstora iz Mostara, sam prelomio utakmicu i pobijedio: 'Nisam iznenađen'

Bogdanović je na parketu Arene u Detroitu proveo 34:50 minuta uz šut za dva 2-6, tricu 6-10 te 2-2 s linije slobodnih bacanja. Pogodio je šest od svojih prvih sedam pokušaja za tri, a usprkos tomu što je promašio svoja posljednja četiri šuta iz igre, s dva pgođena slobodna bacanja 4.7 sekundi prije isteka vremena postavio je konačni rezultat.

No, svoju magiju i umijeće bombardiranja, odnosno oslobađanja suparnikana šutu, pokazao je 8:18 prije kraja druge četvrtine, pri rezultatu 38-27 za Orlando. Fintirao je Babo nakon što je dobio loptu, poslao čuvara u prazno, namjestio se kulerski i pospremio tricu.

OVDJE pogledajte kako je Babo svog čuvara poslao po ćevape.

Rezultati susreta američke profesionalne košarkaške NBA lige igranih u srijedu:

Indiana - Washington 107-114
Detroit - Orlando 113-109
Bojan Bogdanović igrao je 34:50 minuta za Detroit i postigao 24 koša (šut za dva 2-6, trica 6-10, slobodna bacanja 2-2) uz 6 skokova i 2 asistencije
Miami - Chicago 108-116
Toronto - Cleveland 108-105
Memphis - New York 115-112 (produžetak)
Atlanta - Houston 117-107
Brooklyn - New Orleans 108-130
Minnesota - Oklahoma City 115-108
San Antonio - Charlotte 102-129
Utah - Denver 123-102