KAPETAN CRVENE ZVEZDE USRED UTAKMICE UDARIO LAKTOM U GLAVU KOŠARKAŠA SPLITA: / Odmah je isključen iz igre

Sudac Damir Javor odmah je isključio Lazića do kraja utakmice

9.3.2021.
8:00

Košarkaši Crvene Zvezde pobijedili su jučer na Gripama domaći Split 71:60 u regionalnoj ABA ligi u 20. kolu, čime su prekinuli niz od pet poraza u svim natjecanjima, ali glavna priča s utakmice je nesportski potez kapetana gostiju iz posljednje četvrtine, zbog kojeg je isključen.

Branko Lazić udario laktom u glavu Lukovića

BEOGRAD JE UPOZNAO TE ČUDESNE CIBONINE KLINCE: /

'Došli smo opušteni, kao autsajderi. I onda smo u jednom trenutku u igri osjetili krv...'

U zadnjoj četvrtini, nakon što je Roko Leni Ukić tricom smanjio prednost gostiju, Zvezdin kapetan Branko Lazić laktom u glavu je opalio Marka Lukovića.

Sudac Damir Javor odmah je isključio Lazića do kraja utakmice, a kapetan Beograđana odmah se sportski ispričao. OVDJEpogledajte kako je to izgledalo.