SVAKA ČAST / Ivica Zubac u 492. utakmici u NBA-u postavio osobni rekord

Zubac je odigrao odličnu utakmicu protiv Portland Trail Blazersa

21.3.2024.
8:15

Ivica Zubac u 24 minute na parketu zabio je 14 koševa (7/9 iz igre) uz devet skokova, dvije asistencije i bolkade te imao četiri ukradene lopte u pobjedi LA Clippersa u Portlandu nad Trail Blazersima 116:103.

'BUDUĆNOST? NE ZNAM' /

Mario Hezonja stigao u Srbiju: 'Najbolja atmosfera na svijetu je u Beogradu'

Zubcu je ovo bila 492. utakmica u NBA ligi i u njoj je postavio osobni rekord s četiri ukradene lopte. Do sada su mu najbolji učinak bile tri ukradene lopte.

Clipperse je do pobjede predvodio Paul George s 27 koševa, Kawhi Leonard ubacio je 24, a James Harden 19 uz 14 asistencija.

Kod Blazersa najbolji su bili Scoot Henderson s 18 poena i Kris Murray sa 17 poena.

Drugi Hrvati slabi

Dario Šarić odigrao je 5:13 minuta i upisao jedan skok u pobjedi Golden State Warriorsa nad Memphis Grizzliesima 137:116.

Luka Šamanić je u porazu Utah Jazza na gostovanju kod Oklahoma City Thundera 119:107 odigrao 4:07 minuta i ostao bez učinka.