SVI SU GANUTI / Zaboravili na tučnjavu i prijetnje: Pogledajte kako su Hezonja i društvo odali počast žrtvama iz Beograda

Nakon masakra u Beogradu objavljena je trodnevna žalost koja počinje u petak, a večer prije utakmice s Partizanom, Realovi igrači prije treninga održali su minutu šutnje

4.5.2023.
14:56

Večeras se igra četvrta utakmica između Partizana i madridskog Reala, a počet će minutom šutnje i na njoj neće biti puštanja glazbe ili šou programa među četvrtinama.

PRAVI POTEZ /

Dinamo produžio ugovore s najboljim igračima i pokazao visoke ambicije u idućim godinama

Hezonja i društvo odali su počast žrtvama iz strašnog pokolja koji se dogodio u beogradskoj osnovnoj školi gdje je 13-godišnjak usmrtio domara i osmero djece, te ranio još šestero učenika i nastavnicu.

Navijači Partizana danas će prije utakmice uz parket položiti cvijeće, pozvan je svaki navijač da donese jedan cvijet što znači da bi oko 20.000 cvjetova trebalo biti u dvorani.

Podsjećamo, Partizan u seriji vodi 2-1 i pobjedi li danas plasirat će se na Final Four, a slave li gosti odigrat će se majstorica u Madridu.