HRVATSKI NBA REPREZENTATIVCI ČESTITALI KADETIMA: / Hezonja, Zubac i Bogdanović slave zlatnu generaciju

Sjajne hrvatske kadete javno su podržali i predstavnici A reprezentacije koji nisu mogli sakriti oduševljenje

19.8.2018.
18:14
PIXSELL

Hrvatska košarkaška reprezentacija do 16 godina po četvrti put u povijesti osvojila je naslov europskoh prvaka nakon što su naši kadeti u subotnjem finalu Europskog prvenstva u Novom Sadu pobijedili Španjolsku sa 71-70.

Hezonja je to prošao

Tom prilikom javili su se neki od najboljih hrvatskih košarkaša, Bojan Bogdanović, Mario Hezonja i Ivica Zubac te izrazili su svoje čestitke putem Twittera i Instagrama kojima su sigurno obradovai mlade nade hrvatske košarke.

Baš kao što momci sada slave, slavio je i Hezonja kada je 2011. vodio Hrvatsku do naslova na prvenstvu u Češkoj. Poput Roka Prkačina jučer i on je tada proglašen najkorisnijim igračem turnira, a sada se bori za svoje mjesto pod zvijezdama u NBA-ju.