NBA / Hezonja dobro krenuo pa stao, Sixersi slavili u Madison Square Gardenu

Slavili su rezultatom 108:105 te tako Knicksima nanijeli 33. poraz sezone, a četvrti uzastopni

13.1.2019.
22:14
AP Images

Jedna od prvih utakmica dana odigrana je u New Yorku gdje su Knicksi ugostili Philadelphia 76erse koji su izgubili posljednja dva susreta te su bili u potrazi za pobjedom koja bi ih vratila u borbu za vrh konferencije. U tome su i uspjeli, slavili su rezultatom 108:105 te tako Knicksima nanijeli 33. poraz sezone, a četvrti uzastopni.

Puno bolje igrali su Sixersi tijekom prvog poluvremena, a osim na samom početku, izjednačenog rezultata nije bilo. Dobru je rolu u prvom dijelu odigrao Hezonja, kako u napadu, tako i u obrani, međutim, gosti su nastavili dominirati pa su najveća 24 koša viška (66:42) imali minutu i pol prije isteka druge četvrtine.