BABO BRILJIRAO / Fenomenalni Bogdanović srušio rekord u porazu Pistonsa, pogledajte kako je uništavao Milwaukee Buckse

Bogdanović je više od 27 minuta na parketu ubacio 33 koša

24.1.2023.
7:34

Najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović odigrao je sjajnu utakmicu u porazu svojih Detroit Pistonsa od Milwaukee Bucksa 150:130.

HRVATI SOLIDNI U POBJEDAMA /

Dario Šarić zabio ključne koševe u završnici za pobjedu Sunsa, Zubac s Clippersima bolji do Dončićevog Dallasa

Bogdanović je ubacio 33 koša i srušio svoj rekord, ovo mu je bila deseta uzastopna utakmica u kojoj je ubacio najmanje 20 koševa, što je njegov najbolji niz od dolaska u NBA ligu 2014. godine.

U nešto više od 27 minuta na parketu ima je učinak 11/15 iz igre, od čega je bilo fenomenalnih 6/7 za tri poena.

OVDJE možete pogledati kompilaciju najboljoih Bogdanovićevih poteza protiv Milwaukee Bucksa.

Bucksi su prelomili utakmicu već u prvoj četvrtini, u kojoj su ubacili 49 koševa, a nakon 12 minuta imali su velikih 25 koševa prednosti. Do klraja susreta održavali su vodstvo, a najveća njihova prednost bila je 33 koša.

Najbolji kod bucksa bile su njihove prve zvijezde, Giannis Antetokounmpo i Khris Middleton, koji su se impresivno vratili nakon ozljeda. Antetokounmpo je odigrao 27 minuta, ubacio 29 koševa i imao 12 koševa, a Middleton je postigao 21 koš.

Milwaukee je s učinkom 30-17 na trećem mjestu u Istočnoj konferenciji, dok je Detroit sa 12-37 na začelju.