Dallas ponižen / Curry, Durant i Cousins sredili 76erse, LeBronovi Lakersi izgubili i od Phoenixa

Još osam utakmica odigrano je noćas na NBA parketima, a jedno od većih iznenađenj bila je pobjeda Phoenix protiv Lakersa.

3.3.2019.
8:33
AP Images

Golden State Warriorsi uspješno su odradili gostovanje kod Philadelphia 76ersa, prije svega zahvaljujući dobroj odigranim posljednjim minutama. Na krilima Stepha Curryja stigli su do pobjede 120:117, ukupno 44. u sezoni. Warriorsi su nadoknadili 14 koševa zaostatka iz treće četvrtine, a uoči posljednje dvije i pol minute rezultat je bio 111:111. Međutim, Curry je tada povezao šest poena, Sixersi su imali jednu priliku za izjednačenje u posljednjoj sekundi, no izgubili su loptu.

Goste je predvodio Kevin Durant s 34 poena, pet skokova i pet asistencija, Curry je dodao 28 koševa, a DeMarcus Cousins 25 poena i osam skokova.