ČUDO U NBA LIGI: / Jedna od najvećih zvijezda prvi put u 19 godina ostala bez koša!

Košarkaši Brooklyn Netsa svladali su kao gosti Boston Celticse sa 100:97, a vrlo dobar je u pobjedničkoj momčadi bio hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović.

3.1.2016.
10:56
AFP, SCOTT HALLERAN

Na parketu je proveo 32 minute i ostvario učinak od 13 koševa, šest skokova i jedne asistencije. Iz igre je gađao 4-11, od čega 1-4 za trice. Najbolji je kod Netsa s 30 poena i 13 skokova bio Brook Lopez, a dobro ga je pratio i Joe Johnson s 20 koševa.

Curry se opet ozlijedio

Košarkaši Orlanda doživjeli su težak poraz na gostovanju u Clevelandu. Domaći su Cavaliersi slavili sa 104:79, a predvodio ih je, kao i obično, LeBron James s 29 koševa. U poraženom je sastavu naš Mario Hezonja za 27 minuta upisao deset koševa (šut iz igre 3-11), šest skokova i tri asistencije.

Aktualni prvak Golden State je nakon produžetka bio bolji od Denvera sa 111:108, a briljirao je Draymond Green s 29 poena, 17 skokova i 14 asistencija. Klay Thompson je dodao 26 koševa, dok se Stephen Curry ponovno ozlijedio, pa je na parketu proveo samo 14 minuta.

San Antonio je pobijedio Houston sa 121:103 i ove je sezone još uvijek neporažen kod kuće. Spursima je ovo bila 20. domaća pobjeda, a obilježio ju je uistinu raritetan podatak. Legendarni Tim Duncan, naime, po prvi put u 19-godišnjoj NBA karijeri nije upisao nijedan koš, a ovo mu je bila 1360. utakmica za Spurse.