CIBONA TEŠKO STRADALA U DRAŽENOVOM TORNJU: / Partizan ih zamrznuo na -16!

U susretu 6. kola regionalne košarkaške ABA lige Cibona je na svom terenu izgubila od Partizana sa 74-90 (16-17, 17-26, 18-24, 23-23).

27.10.2017.
20:07
PIXSELL

Cibona je protiv Partizana odigrala vrlo lošu utakmicu u obrambenoj fazi, pogotovo u drugoj i trećoj četvrtini kada praktički nije uspijevala ništa obraniti te je beogradski sastav izgradio nedostižnu prednost od 16 razlike (67-51).

Doduše, Cibona je serijom 8-0 u prve četiri minute posljednjeg dijela malo zaprijetila, no Partizan je odgovorio preciznim šutovima za tricu kojima je otklonio bilo kakvu mogućnost preokreta.

Luka Žorić i Jahmar Young postigli su po 20 koševa za Cibonu, dok su Nigel Williams-Goss sa 20 i Vanja Marinković sa 19 ubačaja predvodili Partizan.

Nakon šest kola Cibona ima omjer pobjeda i poraza 3-3, a Partizan 4-2.