ŠTETA / Stao je čudesni niz Vukova: Izostao je vanjski šut

Zagrepčani su protiv potentnijeg suparnika bili u igri gotovo tri četvrtine, ali u posljednjih 10 minuta su u potpunosti pali te na kraju upisali prilično uvjerljiv poraz.

24.11.2023.
19:50
Josip Regovic/PIXSELL

Košarkaši Cibone u susretu su 9. kola regionalne ABA lige izgubili u KC "Dražen Petrović" od Mege sa 69-83 (18-15, 11-20, 20-23, 20-25).

'SANI' /

Srbin s hrvatskom putovnicom u Zagrebu: 'Bilo je puno pitanja i predrasuda, ali...'

'SANI' /

Iako Cibonu nije služio vanjski šut, uspjela je okončani prvu četvrtinu s prednosti, a držala je rezultatski priključak i na poluvremenu kada je zaostajala samo šest poena. U trećoj četvrtini su domaći igrači vezali nekoliko trica i zato Mega nije i ranije riješila pitanje pobjednika. No, u četvrtoj četvrtini do izraažaja je stigla veća brzina gostiju koji su iz brzih protunapada stalno povećavala prednost koja je u jednom trenutku iznosila i 18 razlike.

Tomislav Buljan i Jakov Mustapić su sa po 13 koševa predvodili Cibonu, dok je Nikola Đurišić sa 17 poena bio najučinkovitiji kod Mege.

Tako je stao i čudesni niz Vukova od sedam uzastopnih pobjeda.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO