Cibona doživjela debakl u Srbiji

Košarkaši Cibone poraženi su na gostovanju kod Mega Vizure 102:74 u sklopu 20. kola ABA lige. Zagrebačkom je sastavu to sedmi ovosezonski poraz.

17.2.2014.
22:49

Utakmica je prelomljena u trećoj četvrtini koju su domaćini dobili 27:13. Do tog trenutka Mega Vizura je imala tek pola koša viška. U posljednjoj se četvrtini Cibona praktički predala, pa je srpski sastav dodatno podebljao svoj uvjerljivi trijumf.

Cibonu su s 19 koševa predvodili Dario Šarić i Marko Jagodić-Kuridža. Šarić je pridodao i 7 skokova i 5 asistencija. Dvoznamenkast su učinak još ostvarili Ivan Siriščević s 14 i Marin Rozić s 12 koševa.

Mega Vizuru je do osme ovosezonske pobjede vodio Nemanja Radović s 22 koša. Vasilije Micić je ubacio 18 koševa uz 8 asistencija.