večer domaćina / Bucksi sve bliže kraju 18-godišnjeg čekanja, Utah opet nije imala šanse u Teksasu

Milwaukee i Houston poveli su 2-0 protiv Detroita, odnosno Ute

18.4.2019.
8:39
AP Images

Druga utakmica između Milwaukee Bucksa i Detroit Pistonsa završena je istim ishodom. Bucksi su odigrali jako dobro te obranili prednost domaćeg terena pobjedom od 120:99. Time su stigli na pola puta do pobjede u jednoj seriji doigravanja što čekaju još od 2001. godine.

Nakon zaostatka u prvoj Detroit se vratio u drugoj četvrtini te na poluvrijeme otišao s minimalnom prednošću (57:56). Međutim, na krilima Giannisa Antetokounmpoa koji je sam ubacio 13 poena, Bucksi su treću četvrtinu dobili s visokih 35:17, a na ulasku u posljednju dionicu imali 93:76. Uspjeli su Pistonsi doći na minus sedam u jednom trenutku, no više od toga nije išlo.