Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
SEDMI IZBOR DRAFTA /

Suigrač hrvatskog reprezentativca uhićen zbog optužbi za silovanje

Suigrač hrvatskog reprezentativca našao se pod teškim optužbama

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Ben McLemore, bivši sedmi izbor na NBA draftu, uhićen je u Oregonu zbog sumnji na silovanje. Igrač španjolskog Rio Breogana dobio je dozvolu otputovati u SAD, ali je uhićen po dolasku.

McLemore je trenutno u pritvoru Okružnog zatvora, optužen za silovanje i druge seksualne nedozvoljene radnje. Bit će saslušan pred Okružnim sudom okruga Clackamas. Optužen je za silovanje prvog stupnja, nezakonitu seksualnu penetraciju prvog stupnja i seksualno zlostavljanje drugog stupnja.

Inače, McLemore je proveo devet sezona u NBA ligi, postigavši prosječno 9 poena po utakmici u 556 odigranih susreta. Izabran je kao sedmi pick na NBA draftu 2013. godine od strane Sacramento Kingsa, a igrao je za pet različitih klubova tijekom svoje NBA karijere: Kingse, Memphis Grizzliese, Houston Rocketse, Los Angeles Lakerse i Portland Trail Blazerse u posljednjoj sezoni.

U Breoganu mu je suigrač hrvatski reprezentativac Toni Nakić.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike