BABO BRILJIRAO, ALI SVE JE ZASJENIO 19-GODIŠNJI KLINAC: / Najveća NBA zvijer debitirala je nadrealnim brojkama

Nažalost, Zionov performans nije bio dovoljan za pobjedu. Spursi predvođeni LaMarcusom Aldridgom slavili su rezultatom 121:117

23.1.2020.
8:30

Na semaforu Utah Jazza u posljednje je vrijeme stalno zeleno. Bojan Bogdanović i ekipa pobijedili su sinoć svoju 12. utakmicu od posljednjih 13 te nastavili fantastičnu formu na sredini sezone.

Ovoga puta pao je Golden State i to dosta uvjerljivo, rezultatom 129:96. Sjajno su odigrali Bogdanović, Gobert i Mitchell. Hrvatski reprezentativac utrpao je 18 poena uz četiri skoka i tri asistencije. Mitchell je bio najbolji u redovima Jazza s 23 poena, a pratio ga je Gobert s 22. Kod Golden Statea najbolji je bio Russell 26 poena. Pogledajte sažetak utakmice OVDJE.

BIZARNA OZLJEDA SLAVNOG HRVATSKOG NBA KOŠARKAŠA: /

'Osjećao je mučninu i vrtoglavicu. Ne znamo koliko će trajati liječenje'

Povratak Ziona

No priča dana u NBA ligi bio je povratak Ziona Williamsona, prvog izbora ovogodišnjeg drafta. Zion je protiv San Antonio Spursa u samo 18 minuta na parketu utrpao 22 poena uz sedam skokova. Netipično za njega, trice je gađao bez greške, četiri od četiri.

Nažalost, Zionov performans nije bio dovoljan za pobjedu. Spursi predvođeni LaMarcusom Aldridgeom slavili su rezultatom 121:117. Njegov debi pogledajte OVDJE.

Kad smo kod dobro utrošenih minuta, imao je što na tu temu sinoć reć i i Ivica Zubac koji je sa svojim Clippersima upisao poraz, ali je zato pružio dosta dobru partiju protiv Altlante. Zubac je u samo 15 minuta na parketu zabio 11 poena uz šest skokova.

Clippersi nisu mogli bez Georgea i Leonarda, a John Collins bio je nezaustavljiv sa 33 poena uz 16 skokova. Sažetak utakmice pogledajte OVDJE.

Noć za zaborav imao je Dario Šarić koji je sa svojim Phoenix Sunsima izgubio od vrlo dobrih Indiana Pacersa 112:87. Šarić je odigrao skromnu utakmicu u kojoj je zabio četiri poena i uhvatio pet skokova. Pogledajte sažetke OVDJE.

Još jedan dan u uredu

Od ostalih utakmica izdvajamo još jedan dan u uredu za LeBrona jamesa i njegove Lakerse koji su slavili kod New Yorka 100:92. Kralj je zabio 21 poen uz šest skokova i šet asistencija, a briljirao je Anthony Davis sa 28 poena, pet skokova i pet asistencija. Pogledajte sažetak utakmice OVDJE.

Mogao je Nikola Jokić imati triple-double koliko je god htio, ali njegovom Denveru nije to bilo dosta. Ubojita kombinacija Harden-Westbrook podijelila je bratski između sebe teret u napadu i kombinirano zabili 55 poena. Pogledajte sažetak utakmice OVDJE.