Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
MIRKO FILIPOVIĆ PONOVNO SE SUSREO SA NEZGODNOM PRAKSOM: /

Ovo mogu samo hrabri

Legendarni Mirko ponovno koristi istu metodu oporavka mišića

VOYO logo
VOYO logo

Mirko Cro Cop Filipović ponovno se susreo sa svojom noćnom morom! Riječ je o hladnoj bačvi punoj vode, metoda koju je najbolji hrvatski mma borac svih vremena koristio još prije u pripremama.

DOSAD NEOBJAVLJENI DOKUMENTARAC O MIRKU: Ovo najbolje opisuje Cro Copovu borilačku i ljudsku veličinu

Bilo je to za UFC borbu protiv Gabriela Gonzage kojem se osvetio za najteži poraz u karijeri, Cro Cop je odlučio pokazati kako ipak nije odustao od te prakse, koja borcima izuzetno dobro pomaže u procesu oporavka tijela od napornih treninga.

Mirko je u srijedu postavio fotografiju gdje se nalazi pokraj svog hladnog "bazenčića" kako je ostalo još 16 dana do Bellatora 200, gdje ga čeka borba protiv Roya Nelsona, borca od kojeg je izgubio 2011. godine u UFC-u.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike