GARANTIRANI SPEKTAKL / Meč karijere za pulena Mirka Filipovića: U igri je milijun dolara, evo gdje ga gledati

Ante Delija se bori u finalu PFL turnira

25.11.2022.
22:52
Igor Kralj/PIXSELL

Naš najbolji hrvatski MMA teškaš i pulen legendarno Mirka CroCopa Filipovića, Ante Delija, ovog će vikenda odraditi meč karijere. Naš borac će s petka na subotu odraditi meč u sklopu PFL-ovog turnira gdje će se u finalu boriti protiv Brazilca Matheus Scheffela.

IPAK NIŠTA /

Hrvatska se nije uspjela plasirati u finale Davis Cupa. Nakon Čilića izgubili i Mektić i Pavić

Osim što je u igri i titula za prvaka teške kategorije, Ante Delija se bori i za milijun dolara kolika je nagrada za pobjednika. Delija se prošle godine borio u finalu istog natjecanja, ali je tada bio bolji Bruno Cappelozza.

Meč karijere odradit će u Hulu Theateru u New Yorku.

Spektakl u najavi

Da stvar bude bolja, hrvatski borac se već susreo s Scheffelom i to na početku ovogodišnjeg turnira. Delija je tada uvjerljivo slavio tehničkim nokautom. CroCopov pulen je na vaganju težio 109.7 kilograma, dok njegov protivnik ima čak 115 kilograma.

Delija je na ovogodišnjem turniru slavio nad spomenutim Brazilcem tehničkim nokautom, pobijedio je Sheltona Gravesa nakon odluke sudaca, dok je nokautirao Renana Ferreiru. Delija u karijeri ima 22 pobjede i pet poraza.

Meč će se održati u noći s petka na subotu u dva sata, a možete ga gledati na Arena Sport 1 kanalu.