Ništa od 2. kola houstona / Karloviću najteži poraz ove sezone

Hrvatski tenisač je ekspresno završio nastup na ATP turniru te ga je već na prvoj prepreci zaustavio domaći tenisač Jack Sock uvjerljivom pobjedom.

8.4.2014.
8:55
Slavko Midzor/PIXSELL

Hrvatski tenisač Ivo Karlović nije se uspio plasirati u 2. kolo ATP turnira u Houstonu, njega je u dvoboju 1. kola za samo 55 minuta sa 6-1, 6-4 svladao Amerikanac Jack Sock.

Karloviću je prijetio i uvjerljiviji poraz jer je Sock vodio sa 6-1, 5-1 prije no što je naš igrač osvojio tri gema zaredom, ali do potpunog povratka u meč nije stigao.

Bio je ovo treći međusobni susret Karlovića i Socka, te prva pobjeda Amerikanca. Ove godine ovo im je bio već drugi susret, prije dva mjeseca u Memphisu Karlović je bio uspješniji nakon tri seta.

Inače, Karlović je prije sedam godina upravo u Houstonu osvojio svoj prvi ATP turnir.