KALINIĆ IGRAO 20 MINUTA U PORAZU ROME: / Belotti vodio Torino do pobjede na Olimpicu

U ranije odigranim utakmicama pobjede su ostvarile momčadi Verone i Lazija

5.1.2020.
22:47

Nogometaši Rome izgubili su 0:2 od Torina na svojem terenu u 18. kolu Serije A. Hrvatski nogometaš u redovima poražene momčadi Nikola Kalinić ušao je u igru u 73. minuti.

Torino je poveo pogotkom Andree Belottija u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a isti igrač bio je strijelac i za konačnih 0:2 iz jedanaesterca u 86. minuti.

Jurić prekinuo niz

U ranije odigranim utakmicama Verona, koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, je na gostovanju pobijedila SPAL sa 2-0, upisavši prvu pobjedu u zadnja četiri kola.

Golove za Veronu zabili su Giampaolo Pazzini (14) i Mariusz Stepinski (85).

Fenomenalan niz Lazija

Domaćin je od 39. minute igrao s igračem manje nakon što je zbog oštrog prekršaja isključen Nenad Tomović. Karlo Letica nije nastupio za SPAL.

U prvom susretu talijanskog nogometnog prvenstva u 2020. godini, Lazio je na gostovanju pobijedio Bresciju sa 2-1 upisavši devetu pobjedu u nizu čime je izjednačio klupski rekord.