JE LI UPRAVO PAO NAJBOLJI GOL DOSADAŠNJEG DIJELA SEZONE? / Ovakvo nešto ne viđa se često

Bayern je ugostio Atletico Madrid u 1. kolu skupine A Lige prvaka

21.10.2020.
22:39

Nogometaši Bayern Munchena u prvom kolu Lige prvaka igraju protiv španjolskog Atletico Madrida.

LUDA NOĆ U LIGI PRVAKA: /

Branitelji naslova demolirali Atletico i pokazali moć; Atalanta samljela Midtjylland

Predviđalo se da će ta utakmica biti jako težak ispit za Bavarce, koji su aktualni branitelji naslova, no momčad Hansija Flicka već je u prvom poluvremenu stvorila prednost od 2:0, a u 66. minuti Corentin Tolisso povisio je na 3:0 spektakularnim pogotkom.