22 asa diva sa Šalate /

Ivo Karlović prošao, Mate Pavić ispao

Ivo Karlović plasirao se u drugo kolo ATP turnira u Halleu, u kojem će igrati protiv Tajvanca Lu Yen-Hsuna koji je nakon 2 sata i 44 minute svladao drugog našeg predstavnika, 20-godišnjeg Matu Pavića sa 7-6, 6-7, 7-6.

10.6.2014.
17:01
AP Images

Karlović je u prvom kolu Hallea na travnatoj podlozi za samo 63 minute pobijedio šestog nositelja Rusa Mihaila Južnog sa 6-3, 6-4. Bio je to njihov četvrti međusobni dvoboj i tek prva pobjeda našeg tenisača.

Karlović je kroz meč odservirao 22 asa i protivniku prepustio samo deset poena na svoj servis, a iskoristio je i dvije ponuđene prilike za 'break', po jednu u svakom setu.

U drugom ga kolu očekuje susret protiv Tajvanca Lu Yen-Hsuna, protiv kojeg je u četiri dosadašnja susreta upisao tri pobjede i jedan poraz. Posljednji su puta igrali ove godine u Memphisu, a slavio je Karlović.