POSLJEDNJA UTRKA SEZONE / Ivica Kostelić deseti u slalomu

Ivica je u poretku skijaša za slalom na četvrtom mjestu i zaostatkom od samo pet bodova za trećim Švicarcem Silvanom Zurbriggenom. Kostelić je sezonu završio petim mjestom u ukupnom poretku skijaša.

13.3.2010.
12:00

GARMISCH PARTENKIRCHEN - Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je 10. mjesto u zadnjem slalomu sezone za Svjetski kup u Garmisch Partenkirchenu u subotu s vremenom 1:45.43 i zaostatkom od 1,80 sekundi za pobjednikom, Nijemcem Felixom Neureutherom 1:43.63.

Drugi je bio Austrijanac Manfred Pranger s vremenom 1:43.92 i zaostatkom od 29 stotinki za Nijemcem, a treći Andre Myhrer iz Švedske koji je zaostao 35 stotinki za pobjednikom (143 98).

Ivica je u poretku skijaša za slalom na četvrtom mjestu i zaostatkom od samo pet bodova za trećim Švicarcem Silvanom Zurbriggenom.

Mali kristalni globus u ovoj disciplini osvojio je Austrijanac Reinfred Herbst koji je utrku završio na devetom mjestu.