POPUT MESSIJA: / Bivši hajdukovac brutalnim prodorom i asistencijom podigao tribine na noge u jednoj od najjačih liga na svijetu

Već drugu sezonu nastupa za francuski Bordeaux

1.3.2020.
17:49
Screenshot

Hrvatski lijevi branič Domagoj Bradarić odigrao je čitav susret za Lille koji je u susretu 27. kola francuskog nogometnog prvenstva kao gost svladao Nantes sa 1-0 (0-0). Gol vrijedan tri boda postigao je Andre u 58. minuti.

U drugoj utakmici dana s početkom u 17 sati našli su se Bordeaux i Nice. Domaćini su poveli pogotkom De Previllea u 21. minuti. Međutim, prethodno je sve napravio Toma Bašić. Primio je loptu duboko u svojoj polovici, sjurnuo se u kontru, oslobodio nekoliko igrača i sjajno uposlio strijelca vodećeg gola.

Hrvatski veznjak Toma Bašić bio je asistent za pogodak Bordeauxa u domaćem 1-1 (1-0) remiju protiv Nice u susretu 27. kola francuskog nogometnog prvenstva.

Bašić je odigrao čitav susret, a u nastavku utakmice Nice je stigla do poravnanja golom Ounasa u 57. minuti.

Bašić je do sada ove sezone u 17 nastupa zabio sva gola i upisao dvije asistencija. Ovaj 23-godišnjak za Bordeauxa igra od 2018. kada je stigao iz Hajduka.

Bordeaux sada ima 36 bodova te zauzima 12. mjesto, dok osma Nice ima dva boda više.