Medvjedi teškom mukom došli do pobjede

Hokejaši zagrebačkog Medveščaka pobijedili su češki Znojmo u drugom kolu EBEL lige tek nakon boljeg izvođenja kaznenih udaraca.

11.9.2011.
22:53

Iako su nakon 22 minute igre vodili s velikih 3:0, hokejaši Medveščaka pobjedu su izborili tek nakon izvođenja penala.

Tomislav Zanoski, Ryan Kinasewich i Alan Letang doveli su Medvjede u vodstvo od 3:0, ali se kompletna momčad nakon toga previše opustila i dozvolila Česima da se razmašu.

Do kraja druge trećine Znojmo je uspjelo smanjiti na 3:2, da bi na samom početku posljednje dionice Jan Seda zabio za 3:3.

Taj rezultat ostao je do kraja regularnog djela utakmice, kao i nakon pet minuta produžetaka. Medveščak je ostao hladnije glave kod izvođenja kaznenih udaraca te su sa 2:0 ipak na kraju upisali dva vrijedna boda protiv debitanta u EBEL ligi.

Medveščak - Znojmo 4:3p (1-0, 2-2, 0-1, 0-0, 2-0)

Vienna - Linz 5:7

Olimpija - Graz 0:1

Alba - Villach 1:2

Jesenice - Klagenfurt 1:4