Najpopularniji zagrebački klub doživio novi debakl

Hokejaši Medveščaka izgubili su i treću utakmicu prvoga kruga doigravanja KHL lige. Nakon dvije pobjede pred svojim navijačima u Pragu, Lev je slavio i u Zagrebu s 5:2.

10.3.2014.
22:14

Češki klub tako vodi s 3:0 u četvrtfinalnoj seriji Zapadne konferencije i samo mu još jedna pobjeda nedostaje za prolaz. Lovit će je već u utorak kada se u Ledenoj dvorani Doma sportova igra četvrta utakmica. Medveščak, dakako, više nema pravo ni na jedan poraz ako želi u konferencijski polufinale.

Pražani su u drugoj trećini poveli s 2:0 pogocima Martina Thörnberga i Michala Repika, ali Medvjedi su se vratili u tek nešto više od tri minute, a strijelci su bili Boyd Kane i Saša Martinović iz kaznenog udarca.

U posljednjoj je trećini, međutim, uslijedilo novo potonuće domaćih nakon kojeg više nije bilo povratka. Pogodio je najprije Šveđanin David Ullström, potom je svoj drugi gol večeri zabio njegov sunarodnjak Thörnberg, a priču je u zadnjoj minuti zaključio Petr Vrana.