HAZARD POSLIJE UTAKMICE BACIO NAVIJAČE CHELSEAJA NA KOLJENA: / 'Bilo je to sedam divnih godina...'

Kako se čini Belgijac je odigrao posljednju utakmicu u plavom dresu

29.5.2019.
23:01
Profimedia, TEMP Rex Features

Nogometaši Chelsea pobjednici su Europske lige nakon što su u finalnom susretu na Olimpijskom stadionu u Bakuu pobijedili Arsenal sa 4-1, a zanimljivo svi golovi su pali u drugom poluvremenu.

KOVAČIĆ POSTAO REKORDER: /

Nikome osim njemu ovako nešto nije pošlo za rukom

Golove za 'Bluese' zabili su Olivier Giroud (49), Pedro (60) i Eden Hazard (65-11m, 72), dok je pogodak za 'topnike' zabio Alex Iwobi (68).

Potvrdio ono što svi znaju

Hrvatski reprezentativac MateoKovačić pružio je sjajnu predstavu u dresu Chelsea. Igrao je do 76. minute i sudjelovao je u akcijama za prva tri gola Chelsea.

Nakon susreta najbolji pojedinac Eden Hazard potvrdio je da odlazi.

"Mislim da je ovo zbogom, ali u nogometu se nikada ne zna. Moj san bio je igrati u Premier ligi i to sam radio proteklih sedam divnih godina", poručio je. Iako nije otkrio gdje odlazi poznato je da bi to trebao biti Real Madrid.