HAZARD GOLČINOM UTIŠAO LOVRENA I DRUŠTVO: / Liverpool pao na Anfieldu u dramatičnoj završnici, ludnica na Wembleyu

Odigrane su i preostale utakmice 16-ine finala engleskog Liga kupa.

26.9.2018.
22:42

Nogometaši Chelseaja osigurali su plasmana u osminu finala Liga kupa nakon preokreta u završnici utakmice protiv Liverpoola na Anfieldu.

Prvo poluvrijeme utakmice završilo je bez pogodaka tako da se sve bitno odigralo u nastavku. Daniel Sturridge dao je u 58. minuti gol za vodstvo Liverpoola i ono je trajalo sve do 79. kada je Emerson donio izjednačenje momčadi Maurizija Sarri.

Golčina Hazarda

Šest minuta potom Eden Hazard je nastupio na scenu. Nakon što je napravio solo prodor po desnoj strani uputio je neobranjiv udarac te je ostavio Mignoleta nemoćnog.

Mateo Kovačić odigrao je do 64. minute u dresu Chelseaja kada je umjesto njega ušao Kante. Dok je Dejan Lovern odigrao cijeli susret.

U ostalim susretima Arsenal je slavio s 2:1 protiv Brendforda, a West Ham je s 8:0 razbio Macclesfielda.

Ludnica na Wembleyu

Uzbudljivo je bilo i na Wembleyu gdje je Tottenham ugostio Watford. Gosti su vodili od 46. minute golom Successea, da bi Alli s dva pogotka u 82. i 86. donio osminu finala Spursima. Prvi je pao iz penal, nakon kojeg je Watfordov igrač Kanasele zaradio crveni. Iako se mislilo da je sve gotovo u zadnjoj minuti izjednačenje gostima donio je Dahlberg.

Nakon toga pristupilo se penalima. Spursi su realizirali četiri, a Watford dva udarca s bijele točke.

REZULTATI 26. rujna: Arsenal - Brentford 3-1 Liverpool - Chelsea 1-2 Nottingham Forest - Stoke City 3-2 West Ham - Macclesfield Town 8-0 Tottenham - Watford 4-2 (2-2) penali 25. rujna: Bournemouth - Blackburn Rovers 3-2 Blackpool - Queens Park Rangers 2-0 Burton Albion - Burnley 2-1 Millwall - Fulham 1-3 Oxford United - Manchester City 0-3 Preston North End - Middlesbrough 3-4 (2-2) penali Wolverhampton - Leicester City 1-3 (0-0) penali Wycombe Wanderers - Norwich City 3-4 Manchester United - Derby County 7-8 (2-2) penali West Bromwich Albion - Crystal Palace 0-3

2. listopada: Everton - Southampton