Gomez ušutkao San Siro

Pogotkom Marija Gomeza u 90. minuti, Bayern je na San Siru pobijedio Inter 1:0 i tako odškrinuo vrata četvrtfinala Lige prvaka. U drugoj utakmici večeri, Marseille je na svom stadion remizirao s oslabljenim Manchester Unitedom koji je u Francusku doputovao bez pola prve momčadi.

23.2.2011.
21:34

Pogotkom Marija Gomeza u 90. minuti, Bayern je na San Siru pobijedio Inter 1:0 i tako odškrinuo vrata četvrtfinala Lige prvaka. Bila je to repriza lanjskog finala, a iako nismo vidjeli nego jedan pogodak, bila je to vrhunska nogometna predstava.

Uzvrat se igra 15. ožujka u Muenchenu, a obzirom na rezultat ali i pokazanu igru Bavarci su bliže prolasku među osam najboljih momčadi u Europi.

U drugoj utakmici večeri, Marseille je na svom stadion remizirao s oslabljenim Manchester Unitedom koji je u Francusku doputovao bez pola prve momčadi.