GOLIJADA U ZAPREŠIĆU: / Fenomenalni Interov napadač s tri gola uništio Osijek

U susretu 36. kola Prve HNL Inter je u Zaprešiću pobijedio Osijek 4-2 (1-0).

13.5.2016.
19:08
Igor Kralj/PIXSELL

Domaćin je poveo u 40. minuti pogotkom IlijeNestorovskog s 11 metara da bi isti igrač 11 minuta kasnije povisio prednost Intera na 2:0. AntonioPerošević minutu kasnije smanjuje na 1:2, a u 80. minuti NikolaŠafar poravnava rezultat (2:2). Pet minuta kasnije Nestorovski je ponovno strijelac iz kaznenog udarca da bi konačnih 4:2 u 90. minuti postavioPetar Bočkaj. Makedonski napadač s tri je nova gola došao na brojku od 25 te je uvjerljivo nabolji u HNL-u.

Utakmicu je pred 500-tinjak gledatelja na stadionu ŠC Zaprešić do 85. minute vodio Ivan Bebek iz Rijeke, međutim nakon što se on ozlijedio dvoboj je do kraja vodio Mario Vidulin iz Kanfanara.

Strijelci: 1-0 Nestorovski (40-11m), 2-0 Nestorovski (51), 2-1 Perošević (52), 2-2 Žaper (81), 3-2 Nestorovski (85-11m), 4-2 Bočkaj (90+5)