KAKVO ISKUPLJENJE / Fenomenalan pogodak s vlastite polovice!

Branič Real Sociedada Inigo Martinez postigao je senzacionalan pogodak s vlastite polovice za izjednačnje rezultata protiv Athletica iz Bilbaa.

3.10.2011.
11:42

Vezni igrač Real Madrida, koji je prije nastupao za Real Sociedad - Xabi Alonso izjavio je da je pogodak Iniga Martineza najbolji u povijesti stadiona njegovog bivšeg kluba.

Sociedad je gubio 1:0 kada je Martinez dobio loptu oko sredine terena te sjajno lobao gostujućeg vratara u 61. minuti susreta.

Ipak, gosti iz Bilbaa odnijeli su puni plijen jer je Llorente zabio svoj drugi i odlučujući pogodak samo devet minuta nakon igrača Sociedada.

Podsjetimo, Inigo Martinez zaslužan je za fantistačan autogol španjolske U-21 reprezentacije, ali ovim zgoditkom iskupio se barem u očima svojih navijača.

A sličan gol zabio je i član švicarskog drugoligaša Wila Florian Schar koji je u 80. minuti donio pobjedu u susretu protiv Aaraua.  Njegov pogodak možete pogledati OVDJE.