EVERTON PREKINUO BILIĆEV NIZ: / Lukaku uništio West Ham i stigao do velikog uspjeha

Nakon dvije pobjede koje su vratile Slavena Bilića u život, nogometaši West Ham poraženi su na gostovanju kod Evertona, još jednog kluba u kojem je nekada igrao bivši hrvatski izbornik.

30.10.2016.
16:43
AFP, JON SUPER

Prvo poluvrijeme nije ponudilo previše spektakularnih poteza. Sve bitno odigralo se u nastavku. U 50. minuti obrana West Hama loše je reagirala. Yannick Bolasie došao je do lopte na desnoj strani te je ubacio u sredinu, Lukaku je bio sam na tri metra te je poslao loptu u mrežu.

To mu je bio 50. prvenstveni gol u dresu Evertona.

U 76. minuti Everton je povisio na 2:0. Ross Barkley se riješio dvojice igrača, odigrao je za Belgijca te je utrčao u 16-erac. Lukaku mu je poslao povratnu a Englez ju je poslao u mrežu.

West Ham je sada pao na 16. mjesto, dok je Everton šesti.