ONA PODIŽE TEMPERATURU / Velšanka se smilovala i odlučila utješiti Balea i društvo na svoj vrući način

Alaw Haf utješila svoje Balea i društvo

27.6.2021.
15:10
Instagram

Wales je jučer u Amsterdamu izgubio od Danske s 4:0 i propustio šansu ostvariti još bolji rezultat nego na njihovom debitantskom nastupu, u Francuskoj 2016., kad su dohvatili polufinale turnira.

JESTE LI VIDJELI KAKO SU MAJSTORI LUDO ODIGRALI? /

'Pokazali su da su ozbiljna momčad. Hrvatska? Nadam se da će kod nas doći do samosvijesti i optimizma'

Mami muške uzdahe

No, jedna je mlada dama odlučila ipak "počastiti", svoje junake i dati im podršku. Naime, Alaw Haf je jučer tijekom čitavog dana mamila uzdahe svojih pratitelja na društvenim mrežama, kao i svojih obožavatelja koji ju prate na stranici OnlyFans. Tim više, jer je ranije obećala da, u slučaju pobjede Walesa, će dati svojim pratiteljima 50 posto popusta na pretplatu na njezin OnlyFans korisnički račun.

Ranije tijekom jučerašnjeg dana, u iščekivanju utakmice, objavila je vruću fotografiju s jednostavnim opisom: "Spremna"!

Inače, danska nogometna reprezentacija četvrtfinalist je ovogodišnjeg Eura. U subotu u susretu osmine finala igranom u Amsterdamu Danska je svladala Wales sa 4:0 (1:0). Strijelac prva dva pogotka bio je Kasper Dolberg u 27. i 48. minuti, da bi Joakim Maehle u 88. i Martin Braithwaite u šestoj minuti nadoknade (90+6) postavili konačni rezultat.