ŠPANJOLCI BI MU MOGLI OVO ZAMJERITI / Dani Olmo se javio kad je saznao da Španjolska igra protiv Hrvatske, evo što je poručio

Španjolski nogometaš postao je zvijezda u redovima zagrebačkog Dinama, a nekad su postojale i indicije da bi mogao zaigrati za Hrvatsku

24.6.2021.
8:32
Marko Lukunic/PIXSELL

U odlučujućoj utakmici za plasman u nokaut fazu Europskog nogometnog prvenstva Španjolska je u Sevilli svladala Slovačku s uvjerljivih 5:0 , što je Furiji donijelo drugo mjesto u skupini E i dvoboj protiv Hrvatske u osmini finala 28. lipnja u Kopenhagenu.

CIJELI SVIJET JE SADA S NAMA /

Najjači svjetski mediji raspisali se o Hrvatima, naklonili nam se čak i Englezi i Francuzi

Odmah nakon velike španjolske pobjede, kad je doznao da će igrati protiv Hrvatske, javio se nekadašnji igrač Dinama Dani Olmo te na svom Instagramu objavio fotografiju na kojoj drži Dinamov i hrvatski dres.

"Velika i posebna utakmica", napisao je Olmo uz ovu fotografiju.

Dominirali protiv Slovačke

Španjolska je sinoć odigrala zaista fantastičnu utakmicu. Poveli su nesretnim i nespretnim autogolom slovačkog vratara Martina Dubravke u 30. minuti. Do drugog pogotka Španjolska je stigla u trećoj minuti sučevog dodatka u prvom dijelu, a svoj prvi pogodak za Furiju postigao je stoper Aymeric Laporte.

U drugom poluvremenu Sarabia je povećao prednost domaćih na 3:0 u 56. minuti, a u 67. minuti je asistirao Ferranu Torresu za 4:0. Peti pogodak posljedica je još jednog autogola Slovaka, kad je Juraj Kucka poslao loptu u mrežu nakon udarca Paua Torresa.