PROŽIVLJAVALI DRAMU / Srbiji trojica igrača kolabirala na poluvremenu protiv Slovenije: Piksi otkrio ime jednog

Srpski izbornik Dragan Stojković otkrio je kako je utakmica bila užasno teška za igrati

21.6.2024.
18:52

Utakmica Slovenije i Srbije u drugom kolu Skupine C na Europskom prvenstvu završila je 1-1. Imali su Slovenci pobjedu u džepu, ali Srbija je u 95. minuti uspjela zabiti nakon kornera.

PRESICA /

Petković: 'Nije mi prioritet da ja riješim utakmicu, bio bih jako sretan da Ante Budimir zabije dva gola i da pobijedimo'

PRESICA /

Srpski izbornik Dragan Stojković otkrio je kako je utakmica bila užasno teška za igrati te da su čak tri igrača njegove momčadi kolabirala na poluvremenu.

"Utakmica igrana od 15 sati, na poluvremenu su dva-tri igrača kolabirala koliko je bilo teško igrati, trčati i boriti se, vraćati psihološki nakon primljenog gola koji je postignut nakon naše pogreške. Slovenci su također pričali da će se onesvijestiti koliko je bilo teško igrati", rekao je srpski izbornik pa kasnije dodao kako je jedan od igrača bio Strahinja Pavlović.