DEJA VU IZ 2016. / Tuča veličine ping pong loptica: Nevrijeme prekinulo drugu utakmicu nokaut faze

29.6.2024.
22:06
profimedia

Nakon male pauze Europsko prvenstvo u Njemačkoj započelo je nokaut fazom. Švicarska je pobjedom 2-0 protiv Italije osigurala četvrtinu. Međutim drugu utakmicu nokaut faze između Njemačke i Danske prekinula je tuča i loše nevrijeme.

Reakcije nakon ispadanja /

Talijani 'grme' na izbornika i igrače: 'Italija je izgubila obraz! Spalletti što radiš?'

Glavni sudac utakmice, Michael Oliver, prekinuo je susret u 36. minuti nakon što se u pozadini čuo jaki zvuk gromova. U tom je dijelu Njemačke i izdano upozorenje za moguće loše vrijeme.

Stadion je nakon kratkog vremena bio zasut obilnom i teškom kišom, a nedugo nakon toga počela je padati tuča veličine ping pong loptica.

Kiša je lijevala kao iz kabla, a igrači obiju reprezentacija vratili su se u svoje svlačionice i pričekali da se vrijeme smiri.

Slično se dogodilo na Europskom prvenstvu 2016. godine na susretu Sjeverne Irske i Ukrajine kada je utakmica isto prekinuta zbog tuče.