Slovenac otkrio što se događalo u okršaju sa Srbima: 'Vidjeli ste i sami, bilo je neprimjereno'

Šeško je u analizi utakmice 'bocnuo' srpske nogometaše.

22.6.2024.
17:19

Reprezentacija nogometaši Srbije uspjela je izvući bod golom u posljednjoj minuti dvoboja protiv Slovenije u Muenchenu, odigravši 1-1 u utakmici 2. kola skupine C Europskog prvenstva.

PROŽIVLJAVALI DRAMU /

Srbiji trojica igrača kolabirala na poluvremenu protiv Slovenije: Piksi otkrio ime jednog

Slovenija je povela golom Žana Karničnika u 69. minuti, a u petoj minuti sučevog dodatka strijelac za Srbiju bio je Luka Jović.

Slovenska zvijezda Benjamin Šeško u analizi utakmice "bocnuo" je srpske nogometaše.

"Vidjeli ste i sami da su se pred kraj stvari počele mijenjati – počeli su provocirati kada su shvatili da hitno moraju zabiti i izbjeći poraz. Bilo je neprimjerenog ponašanja s njihove strane, ali ne bih o detaljima. I zato što takve stvari nisu rijetkost u nogometu", poručio je.