NIKO, JEL' TI ŽAO? / Eduardo trpa bez prestanka: Treći gol u četiri susreta!

Čini se da će Niko Kovač još požaliti za uslugama Eduarda da Silve koji je u nedjelju zabio treći gol u četvrtom nastupu za Flamengo. Njegova momčad je u sva četiri susreta u kojima je nastupio upisala - pobjede!

25.8.2014.
12:37
falandodeflamengo.com.br

Brazilski Flamengo upisao je četvrtu uzastopnu pobjedu u domaćem prvenstvu, svladavši u 17. kolu u gostima Criciumu 2:0, a donedavni hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva ponovno se upisao u strijelce.

Flamengo je poveo u 78. minuti, a strijelac je bio Lucas Mugni iz penala, dok je Eduardo u 82. zabio za konačnih 2:0.

Eduardo je ušao u igru u 58. minuti. Inače, to mu je treći gol u četvrtom nastupu za Flamengo, s tim da je u prosjeku igrao 30 minuta po utakmici.

Flamengo je očajno počeo sezonu, te je nakon 13 kola imao samo dvije pobjede na svom kontu. Ulaskom Eduarda u momčad, upisali su četiri uspjeha zaredom i sa začelja ljestvice skočili na 11. mjesto.