LIGA PRVAKA / Eduardo donio Arsenalu pobjedu

Eduardovim pogotkom u 81. minuti Arsenal je pobijedio Standard 3:2 i gostovanje u Liegeu prošao neokrznut.

16.9.2009.
21:04

Eduardovim pogotkom u 81. minuti Arsenal je pobijedio Standard 3:2 i gostovanje u Liegeu prošao neokrznut. Topnici su stigli do pobjede premda su već u 4. minuti utakmice gubili  2:0.

Prvi gol Standard je zabio zahvaljujući hrvatskom reprezentativcu koji je napravio pogrešku u svom šesnaestercu. Trener Arsene Wenger zamijenio je hrvatskog napadača u 86. minuti.

Susret Intera i Barcelone na San Siru je završio bez pogodaka, a u istoj skupini Dinamo Kijev je kući svladao Rubin 3:1. Rumunjska Unirea debitirala je u Ligi prvaka 2:0 porazom u Sevilli, Glasgow je u Stuttgartu izvukao bod (1:1). S 1:0 slavili su Lyon, Liverpool i Olympiacos.