ODLIČNA IGRA U EUROPSKOJ LIGI / Dva pogotka Nikice Jelavića pogurnulo Rapid u playoff

Bečka momčad s 3:0 pobijedila je bugarskog Beroea iz Stare Zagore. Hrvatski reprezentativac zabio je u 5. i 60. minuti.

3.8.2010.
18:27

Hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić blistao je na uzvratnoj utakmici 3. pretkola Europske lige u kojoj je bečki Rapid pobijedio 3:0 bugarskog Beroea iz Stare Zagore.

Hrvatski reprezentativac je pred svojim navijačima postigao dva pogotka i time trasirao klubu prolaz u 4. pretkolo.

Prvi pogodak Jelavić je postigao već u 5. minuti. Mreže su mirovale sve do 60. minute kada naš napadač postiže drugi pogodak. Pet minuta prije kraja utakmice Jelavić je napustio travnjak. Konačnih 3:0 postavio je Katzer u 71.

Prva utakmica završila je 1:1.