BRZA ODMAZDA / Crna mačka zastrašila Barcelonine navijače

U susretu 22. kola Barcelona je kao domaćin svladala Real Sociedad 2:1 golovima Tella i Messija dok je Vela ublažio poraz gostiju, no u prvi plan ipak je dospjela jedna crna mačka.

5.2.2012.
14:09
Youtube

Barcelona nastavlja s pobjedama na svom Nou Campu u španjolskom prvenstvu, a zadnja mušterija bio im je Real Sociedad koji je stradao 2:1.

Golove za Barcu postigli su Tello u 8. i Messi u 72. minuti dvoboja, a počasni počasni pogodak za goste djelo je Vele u 73. minuti.

Ipak, sve ih je zasjenila crna mačka koja je protrčala terenom i nagovijestila loše vijesti. Nakon toga ozbiljan prekršaj pretrpio je Barcin veznjak Sergio Busquets.

Srećom, Barcin trener Pepe Guardiola kazao je kako se radi o dubokoj posjekotini ispod Sergijevog desnog koljena te da će nakon par šavova sve biti u redu s njegovim igračem.