NASTUP U TEATRU SNOVA / Ćorluka bolji od Nike Kranjčara

Internetski portal Goal.com ocijenio je igru Vedrana Ćorluke sa sedmicom, a Nike Kranjčara sa šesticom. Obojica su participirali za svoj Tottenham na Old Traffordu u kojem ih je Manchester United svladao rezultatom 3:0.

23.8.2011.
10:39

Kranjčar je igrao do 74. minute. Bolji je dojam ostavio u prvom poluvremenu, kada je Tottenham znatno bolje kontrolirao loptu.

Vedrana Ćorluku, koji je ušao u igru na početku drugog poluvremena umjesto Kylea Walkera, Goal.com je pohvalio za dobro čuvanje Younga i ocijenio ga sa sedmicom, jednom od boljih ocjena u gostujućoj momčadi.

Onu najbolju, osmicu, zaradio je američki veteran na golu londonske momčadi Brad Friedel, koji nije bio kriv niti za jedan gol.

U domaćoj momčadi su najbolje osmice zaradili Jonny Evans, Wayne Rooney i Danny Welbeck. Ovaj potonji je izabran za igrača utakmice, jer je zabio prvi i namjestio drugi gol.