22. KOLO PREMIERSHIPA / Chelsea zabio sedmicu, Tottenham izgubio dva boda

Spursi su remizirali 0:0, a "krivac" za to je vratar Hulla Myhill. "Blues" je na Stamford Bridgeu 7:2 deklasirao Sunderland.

16.1.2010.
19:48

Nogometaši Tottenham Hotspura u 22. su kolu engleskog nogometnog prvenstva na svom White Hart Laneu odigrali samo 0-0 protiv Hull Cityja i tako ispustili dva važna boda u borbi za nastup u Ligi prvaka sljedeće sezone.

Junak dvoboja bio je vratar Hulla Boaz Myhill koji je s nekoliko bravuroznih obrana osigurao bod svom sastavu.

Sva tri hrvatska reprezentativca u sastavu Tottenhama, Vedran Ćorluka, Luka Modrić i Niko Kranjčar, odigrali su svih 90 minuta za svoju momčad.

Vodeći Chelsea je na svom Stamford Bridgeu deklasirao Sunderland sa 7-2, dok je Manchester United kao domaćin na Old Traffordu svladao Burnley sa 3-0, pa je razlika na vrhu i dalje samo jedan bod u korist "plavih" iz Londona koji imaju i utakmicu manje.

Wigan je 2:0 slavio kod Wolvesa. Liverpool je imao tri boda do 90. minute, a tada konačnih 1:1 postavlja domaći Stoke. U posljednjem subotnjem susretu kola, Everton je na svom Goodison Parku svladao Manchester City sa 2-0.