ČEKA GA DRASTIČNA KAZNA: / Sramotan ispad Barcelonine zvijezde

Barceloni je porazom u Superkupu od Athletica propao san o šest trofeja u sezoni, a branič Katalonaca Pique pokazao je i svoju primitivnu stranu.

18.8.2015.
9:01

Početkom drugog poluvremena izgubio je u potpunosti živce, jer pomoćni sudac nije dignuo zastavicu zbog zaleđa. Barem je Pique tako smatrao, da je suparnički igrač bio u nedopuštenoj poziciji. Baski nisu zabili iz te akcije, a Piqueu je svejedno puk'o film, dotrčao do suca i počastio ga gnjusnim uvredama.

"Pos**** ti se na j***** majku", rekao je sucu i završio u svlačionici. Barcelona je tako od 56. minute igrala s igračem manje i san o nadoknadi ogromnog zaostatka iz prve utakmice (0:4) se raspao. Uzvrat je završio 1:1, a španjolskog reprezentativca čeka drastična kazna. Španjolski mediji govore da će pauzirati najmanje četiri utakmice...