SUPER MARIO OPET ZABIO / Briljantni Mandžukić ne prestaje 'trpati'

Milan Badelj odigrao je čitavu utakmicu, dok je Ivo Iličević igrao prvo poluvrijeme za Hamburger SV koji je kao domaćin sa 1-0 (1-0) pobijedio Hannover 96. Jedini gol postigao je Rudnevs (20).

29.9.2012.
17:52
AP Images

BERLIN - Napadač hrvatske nogometne reprezentacije MarioMandžukić nastavlja tresti mreže u njemačkom prvenstvu u dresu Bayerna, u 2-0 (0-0) pobjedi svoje momčadi na gostovanju kod Werdera u Bremenu u susretu 6. kola postigao je svoj šesti prvenstveni pogodak.

Mandžukić, koji je u igru ušao u 58. minuti, postigao je gol za konačnih 2-0 u 84. minuti nakon odličnog dodavanja još jednog igrača koji je ušao s klupe Shaqirija. Mandžukić je ostao nečuvan na 10-ak metara od gola i smierono svladao suparničkog vratara. Inače, Bayern je poveo u 81. minuti golom LuizaGustava.

MilanBadelj odigrao je čitavu utakmicu, dok je IvoIličević igrao prvo poluvrijeme za Hamburger SV koji je kao domaćin sa 1-0 (1-0) pobijedio Hannover 96. Jedini gol postigao je Rudnevs (20).

Na vrhu je Bayern s maksimalnih 18 bodova, slijede Eintracht sa 13 i Schalke 04 sa 11 bodova.