Arsenal nije uspeo da nadoknadi minus iz prvog meča, ali Malaga jeste

13.3.2013.
22:44

Fudbaleri Bajerna iz Minhena i Malage su poslednji četvrtfinalisti Lige šampiona.

Nemačka ekipa izgubila je kod kuće od Arsenala rezultatom 0:2, ali je zbog pobede u prvom susretu (3:1) prošla dalje. Malaga je slavila kod kuće nad Portom rezultatom 2:0 i tako izborila učešće u četvrtfinalu posle 0:1 iz prvog duela, strelci za špansku ekipu bili su Iska u 43. i Roke Santa Kruz u 78. minutu.

http://videa.hu/flvplayer.swf?v=sWWPjxm7iJ6ConJ2 "Tobdžije" su bile nadomak velikog iznenađenja i nedostajao im je samo jedan pogodak za pravu senzaciju, međutim Bajern je uspeo da se odbrani u poslednjih pet minuta. Strelci za Arsenal bili su Olivije Žiru u 3. i Loran Koščijelni u 86. minutu.

Barselona - Milan 4:0 ( 0:2) (Mesi 5, 40, Vilja 55, Alba 90)

Šalke - Galatasaraj 2:3 ( 1:1) (Nojštater 17, Bastos 63 - Altintop 37, Jilmaz 42, Bulut 90)

Odigrano ranije:

Mančester Junajted - Real Madrid 1:1, (1:2) Borusija Dortmund - Šahtjor 2:2, (3:0) Juventus - Seltik 3:0, 2:0 (1:0) PSŽ - Valensija 2:1, 1:1 (0:0)